Zelená stěna, Matouš Hydroponie s.r.o.

Popis produktu:

Zelená stěna je unikátní a jednoduchý systém. Zelená stěna je modulový systém pro ozelenění stěn. Jedná se o rám s pěti otvory pro kapsy s rostlinami. Moduly se pak po spojení připevní na stěnu.

Doplňující informace:

Zelená stěna - jednotlivé kapsy, 550 ml substrátu a 50ml vody se zavěsí na kari síť. Při použití kapkové závlahy není třeba zvláštního odvodu vody, přesné dávkování rostliny spotřebují. Každou kapsu kapkovou závlahou zavlažujeme zvlášť. Systém v zelené stěně umožňuje snadnou výměnu kapes s rostlinami.

Pěstební kapsy se zavěšují buď na drátěnou konstrukci nebo se zasunou do předloh, které se podle potřeby připevní na stěnu v jakékoli velikosti. Pod zelenou stěnou stačí minimální nádoba – truhlík, pro případnou přebytečnou vodu. Kapková závlaha umožňuje přesné dávkování vody do každé kapsy i při použití nasáklivých minerálních substrátů, např. Seramis®. Tento systém je možné použít, jak pro interiérové zelené stěny, tak pro jednoleté výsadby letniček na vertikální stěny nebo pro použití barevných trvalek s různou dobou trvání. Systém umožňuje snadnou výměnu uhynulých rostlin, ale také podporuje sezónní změny pravidelnou obměnou rostlin. Kromě profesionálního použití tohoto systému je jistě možné ho využít pro pěstování bylinek, jahod nebo dalších rostlin na stěnách balkonů a teras. Zelenou stěnu je možné využít pro jednu sezonu, uklidit a znovu na jaře osázet. Tvůrce zelené stěny tak má řadu možností ve výběru rostlin a snadné výměně nebo doplňování nových a kvetoucích rostlin.


internet: eshop.hydroponie.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
Matouš Hydroponie s.r.o.

Adresa společnosti:

Matouš Hydroponie s.r.o.
Čestlice 271 - skladový areál
Čestlice
251 01

internet:

eshop.hydroponie.cz

Kontaktní osoby:

Ing. Martin Matouš
jednatel společnosti
Tel.: +420 267 750 909


jazyková vybavenost:
němčina
Kontaktní formulář >>

Ing. Alena Šmídová
interiérový specialista
Tel.: +420 620 352 177


jazyková vybavenost:
angličtina, němčina
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Zelená stěna Zelená stěna Zelená stěna Zelená stěna Zelená stěna

Parametry

Název produktu: Zelená stěna
Místo původu: Česká republika Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: Bez omezení Minimální velikost dodávky: Dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.